LijnVDA-rechts

VDA Binnendienst

Balcaen Els

Balcaen Els
Admin. verkoop, marketing & debiteurenopvolging

Tel (056) 67 37 31

Fax (056) 66 68 38

els.balcaen@vda-ooigem.be

Bossuyt Ingrid

Bossuyt Ingrid 2
Personeelsverantwoordelijke

Tel (056) 67 37 28

Fax (056) 67 37 29

ingrid.bossuyt@vda-ooigem.be

Crevits Martine

Crevits Martine
Verantwoordelijke braadkippen

Tel (056) 67 37 83

Fax (056) 66 58 58

martine.crevits@vda-ooigem.be

Delva Pieter

Delva Pieter
Milieu adviseur

Tel (056) 67 36 12

Fax (056) 66 53 53

pieter.delva@vda-ooigem.be

Dewispelaere Pascal

Dewispelaere Pascal 2
Diensthoofd expeditie

Dhondt Tony

Dhondt Tony 2
Logistiek grondstoffen

Tel (056) 67 37 02

Fax (056) 67 37 94

tony.dhondt@vda-ooigem.be

Dieryckxvisschers Frederik

Dierycksvisschers Frederik
Nutritie, specialisatie varkens

Gouwy Patrick

Gouwy Patrick
Verantwoordelijke labo, R&D en FCA

Tel (056) 67 36 17

Fax (056) 67 37 01

patrick.gouwy@vda-ooigem.be

Marlier Muriël

Marlier Muriël
Verantwoordelijke DP

Tel (056) 67 36 84

Fax (056) 66 58 58

muriel.marlier@vda-ooigem.be

Passchyn Pieter

Passchyn Pieter
Nutritie, specialisatie rundvee

Verbeke Joren

foto-volgt
Nutritie, specialisatie pluimvee

Tel (056) 67 37 06

joren.verbeke@vda-ooigem.be

Van Ginderachter Jan

Van Ginderachter Jan
Nutritie, specialisatie pluimvee

De Grande Inge

De Grande Inge 2
Facturatie

Tel (056) 67 36 77

Fax (056) 67 37 97

facturatie@vda-ooigem.be

Vanslambrouck Evelien

Vanslambrouck Evelien
Administratie Beter Leven

Tel (056) 67 36 86

Fax (056) 66 58 58

evelien.vanslambrouck@vda-ooigem.be

Vermaut Ingrid

Vermaut Ingrid
Nutritie

Claeys Caroline

foto-volgt
Diensthoofd boekouding

Tel (056) 67 37 12

Fax (056) 67 37 97

caroline.claeys@vda-ooigem.be