LijnVDA-rechts.png

VDA Binnendienst

Balcaen Els

Balcaen Els.jpg
Admin. verkoop, marketing & debiteurenopvolging

Tel (056) 67 37 31

Fax (056) 66 68 38

els.balcaen@vda-ooigem.be

Bossuyt Ingrid

Bossuyt Ingrid 2.jpg
Personeelsverantwoordelijke

Tel (056) 67 37 28

Fax (056) 67 37 29

ingrid.bossuyt@vda-ooigem.be

Crevits Martine

Crevits Martine.jpg
Verantwoordelijke braadkippen

Tel (056) 67 37 83

Fax (056) 66 58 58

martine.crevits@vda-ooigem.be

Delva Pieter

Delva Pieter.jpg
Milieu adviseur

Tel (056) 67 36 12

Fax (056) 66 53 53

pieter.delva@vda-ooigem.be

Dewispelaere Pascal

Dewispelaere Pascal 2.jpg
Diensthoofd expeditie

Dhondt Tony

Dhondt Tony 2.jpg
Logistiek grondstoffen

Tel (056) 67 37 02

Fax (056) 67 37 94

tony.dhondt@vda-ooigem.be

Dieryckxvisschers Frederik

Dierycksvisschers Frederik.jpg
Nutritie, specialisatie varkens

Gouwy Patrick

Gouwy Patrick.jpg
Verantwoordelijke labo, R&D en FCA

Tel (056) 67 37 17

Fax (056) 67 37 01

patrick.gouwy@vda-ooigem.be

Marlier Muriël

Marlier Muriël.jpg
Verantwoordelijke DP

Tel (056) 67 36 84

Fax (056) 66 58 58

muriel.marlier@vda-ooigem.be

Passchyn Pieter

Passchyn Pieter.jpg
Nutritie, specialisatie rundvee

Van Ginderachter Jan

Van Ginderachter Jan.jpg
Nutritie, specialisatie pluimvee

Van Respaille Carine

Van Respaille Carine.jpg
Facturatie

Tel (056) 67 36 77

Fax (056) 67 37 97

facturatie@vda-ooigem.be

Vanslambrouck Evelien

Vanslambrouck Evelien.jpg
Administratie Beter Leven

Tel (056) 67 36 86

Fax (056) 66 58 58

evelien.vanslambrouck@vda-ooigem.be

Vermaut Ingrid

Vermaut Ingrid.jpg
Nutritie

Vuylsteke Johan

Vuylsteke Johan.jpg
Diensthoofd boekouding

Tel (056) 67 37 12

Fax (056) 67 37 97

johan.vuylsteke@vda-ooigem.be