LijnVDA-rechts.png

Bekijk onze contactpersonen per provincie

Onze interne contacten:

Claerhout Raf

Claerhout Raf.jpg

Cornelis Dany

Cornelis Dany.jpg

Financieel directeur

dany.cornelis@vda-ooigem.be

Balcaen Els

Balcaen Els.jpg

Admin. verkoop, marketing & debiteurenopvolging

Tel (056) 67 37 31

Fax (056) 66 68 38

els.balcaen@vda-ooigem.be

Bossuyt Ingrid

Bossuyt Ingrid 2.jpg

Personeelsverantwoordelijke

Tel (056) 67 37 28

Fax (056) 67 37 29

ingrid.bossuyt@vda-ooigem.be

Crevits Martine

Crevits Martine.jpg

Verantwoordelijke braadkippen

Tel (056) 67 37 83

Fax (056) 66 58 58

martine.crevits@vda-ooigem.be

Delva Pieter

Delva Pieter.jpg

Milieu adviseur

Tel (056) 67 36 12

Fax (056) 66 53 53

pieter.delva@vda-ooigem.be

Dewispelaere Pascal

Dewispelaere Pascal 2.jpg

Diensthoofd expeditie

Tel (056) 67 36 01

Fax (056) 66 83 09

pascal.dewispelaere@vda-ooigem.be

besteldienst@vda-ooigem.be

Dhondt Tony

Dhondt Tony 2.jpg

Logistiek grondstoffen

Tel (056) 67 37 02

Fax (056) 67 37 94

tony.dhondt@vda-ooigem.be

Dieryckxvisschers Frederik

Dierycksvisschers Frederik.jpg

Nutritie, specialisatie varkens

Tel (056) 67 37 09

frederik.dieryckxvisschers@vda-ooigem.be

Gouwy Patrick

Gouwy Patrick.jpg

Verantwoordelijke labo, R&D en FCA

Tel (056) 67 37 17

Fax (056) 67 37 01

patrick.gouwy@vda-ooigem.be

Marlier Muriël

Marlier Muriël.jpg

Verantwoordelijke DP

Tel (056) 67 66 84

Fax (056) 66 58 58

mariel.marlier@vda-ooigem.be

Passchyn Pieter

Passchyn Pieter.jpg

Nutritie, specialisatie rundvee

Tel (056) 67 37 13

pieter.passchyn@vda-ooigem.be

Van Ginderachter Jan

Van Ginderachter Jan.jpg

Nutritie, specialisatie pluimvee

Tel (056) 67 37 06

jan.van.ginderachter@vda-ooigem.be

Van Respaille Carine

Van Respaille Carine.jpg

Facturatie

Tel (056) 67 36 77

Fax (056) 67 37 97

facturatie@vda-ooigem.be

Vanslambrouck Evelien

Vanslambrouck Evelien.jpg

Administratie Beter Leven

Tel (056) 67 36 86

Fax (056) 66 58 58

evelien.vanslambrouck@vda-ooigem.be

Vermaut Ingrid

Vermaut Ingrid.jpg

Nutritie

Tel (056) 67 37 07

ingrid.vermaut@vda-ooigem.be

Vuylsteke Johan

Vuylsteke Johan.jpg

Diensthoofd boekouding

Tel (056) 67 37 12

Fax (056) 67 37 97

johan.vuylsteke@vda-ooigem.be

Christiaens Stefaan

foto-volgt.png